Drita – Malmo në bastore, kuotat janë të tmerrshme

Drita luan të martën duelin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve ndaj Malmos.

Bastoret e shohin si superfavorit kampionin e Suedisë, duke e kuotuar me 1.35.

Ndërkohë, fitorja e Dritës në stadiumin ‘Adem Jashari’ është kuotuar me 8.00.

Barazimi ka kuotën 4.50 nga ‘unibet’.

Niveli i futbollit suedez është shumë më lartë se sa ai në Kosovë dhe kuotat janë normale.

bastt