Dortmund – Bayern, befasi në formacionet zyrtare

Bayern Munchen dhe Dortmund përballen sot në kuadër të Superkupës së Gjermanisë.

Tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Dortmund: Bürki, Zagadou, Bartra, Dembélé, Sahin, Aubameyang, Dahoud, Pulisic, Sokratis (C), Piszczek, Castro.