Dorëheqja e Zuzakut, vjen konfirmimi nga kryetari i Dritës, Valon Murseli

Milaim Zuzaku ka ofruar sot dorëheqjen nga posti i trajnerit të Dritës.

Dorëheqja e tij është aprovuar nga drejtuesit e klubit gjilanas.

Kryetari i klubit, Valon Murseli flet ekskluzivisht për “GazetaOlle.com”.

ffk reklama

“Po ia kemi aprovuar dorëheqjen dhe nga nesër do të mendojmë për trajnerin e ri”, ka thënë Murseli për “GazetaOlle.com”.

“Momentalisht nuk kemi ndonjë preferencë”, shtoi ai.

Drita barazoi 1:1 me Flamurtarin në udhëtim.

milaim zuzaku

milaimzuzaku

drita