“Donzhuani” Balaj, ja prezantueset me të cilat ka pasur lidhje

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj, njihet si “donzhuani” i futbollit, pasi ai në këto vite ka pasur lidhje me disa nga vajzat e njohura të ekranit.

Si fillim u përfol për një histori dashurie me moderatorin brune, Einxhel Shkira. Më pas për një flirt veror me Viola Spiron, për të vazhduar me një histori pasioni me prezantuesen nga Kosova, Elita Rudi.

Dhe, e fundit që doli në skenë është Ilda Bejleri, raporton Albeu.

Mbetet të shohim se kush do të jetë bukuroshja e radhës që do të përflitet për një histori dashurie me të.