Dita e Partizanit, përballë ka skuadrën e madhe azere

Skuadren e Partizanit të Tiranës e pret një punë jashtëzakonishtë  e vështirë sot në Ligën e Kampionëve.

‘Demat e kuq’, sot do të përballën me skuadren e njohur nga Azerbejxhani, FC Qarabag, shkruan GazetaOlle.com.

Takimi është i vleshëm për fazën kualifikuese të Ligës së Kampionëve, dhe zhvillohet në stadiumin ‘Selman Stermasi’ në Tiranë.

Ndeshja do të filloj nga ora 17:30.