Diçka komike ka ndodhur pas penalltive në ndeshjen Prishtina – Trepça ‘89

Trepça ‘89 eliminoi Prishtinën ë “Fadil Vokrri”, duke e mundur me penallti.

89-shi fitoi 5:4 dhe u kualifikua në gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës, përcjellë Gazeta Olle.

Por, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes në stadium ka ndodhur diçka qesharake.

Pos “territ” nga 89-shi, tifozëve vendës iu bë “terr” 0edhe nga reflektorët, të cilët u ndalën menjëherë.

Pas elimininit nga Kupa e Kosovës, Prishtina do të fokusohet vetëm në kampionat. /Gazeta Olle/