Diar Mustafa lë Drenicën për Ballkanin

Diar Mustafa nuk është më pjesë e Drenicës, me të cilën luajti në stinorin vjeshtor.

Gazeta Olle mëson se ai ka arritur marrëveshje me Ballkanin.

Prezantimi i tij me klubin e ri pritet të bëhet gjatë ditës së sotme ose të nesërme.

Mustafa ishte njëri ndër më të mirët tek Drenica, ndërsa më parë ka luajtur edhe me Trepçën ’89 dhe Gjilanin.