Dështon Inter

Atalanta dhe Inter i kanë ndarë pikët, duke barazuar 1:1, në kuadër të xhiros së 20 në Serie A. Vendasit kaluan në epërsi me anë të një autogoli nga Jeison Murillo, ndërsa neroazzurët barazuan poashtu me një autogol nga Toloi.

https://www.youtube.com/watch?v=XLsdLPeOWQU

 

https://www.youtube.com/watch?v=J2a16b4_2Lo