Delegimi i gjyqtarëve: Tefik Malokut i besohet derbi Drita – Feronikeli

Tefik Malokut i është besuar një tjetër ndeshje e rëndësishme në Vala Superligë. Këtë herë, gjyqtari nga Podujeva, ndanë drejtësinë në sfidën Drita – Feronikeli.

Fatmir Tahiri është në takimin Prishtina – Llapi, kurse Besfort Kosumi në atë mes Lirisë dhe Gjilanit.

Më poshtë mund të gjeni orarin dhe zyrtarët e ndeshjeve të Superligës dhe Ligës së Parë.

super

ligaaaa