De Biasi drekon me Dukën, cili është mesazhi i fotos?

Trajneri i Kombëtares sonë Gianni de Biasi dhe presidenti Armando Duka duket se nuk kanë asnjë problem me njëri-tjetrit, ndërkohë që polemikat e përhapura në media në ditët e fundit janë shuar përfundimisht.

Pasi u sqarua me Rey Manaj, ai ka kaluar një drekë të këndshme me presidentin e FSHF-së. Po çfarë kanë diskutuar? Kjo mbetet të shihet në të ardhmen.