David Trezeguet kapet ‘mat’ me prezantuesen shqiptare (FOTO)

Ish-sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet ka qenë të enjten në Tiranë për shkak të një shorti që do të hidhej për të fituar disa bileta për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve.

Ai ishte në qendër të vëmendjes, teksa një ndër prezantueset shqiptare Einxhel Shkira ka përfituar nga ardhja e tij për të kaluar disa momente dhe kërcyer së bashku me francezin.

Ajo nuk i ka rezistuar dot tundimit shkrepur disa foto mjaft provokuese ne krah të Trezeguet. Ndërkohë që në fund të njërës prej tyre ka shkruar: “Nuk është ashtu siç duket”.

trezeguet

trezeguett