Dashuria e modeles gjermane për Bayernin (FOTO)

Modelja e “Playboy”, Helen De Muro, e lindur në Mynih, është fanse e madhe e futbollit dhe veçanërisht e skuadrës Bayer Munich.

Ajo është zgjedhur modelja e muajit prill për versionin venezuelian të “Playboy”.

he hel helen