Cristina i gëzon futbollistët e Romës

Bukuroshja Cristina Buccino ka bërë të ditur se është në lidhje të fortë me kryeqytetin italian dhe skuadrën e Romës.

“Jetoj në kryeqytet, jam bërë simpatizante verdhekuqe. Ndonjëherë shkoj edhe në stadium”.

cristina-buccino