Çka i kishte thënë UEFA Feronikelit nëse do të takohej me Manchesterin e Real Madridin? (VIDEO)

Moslicencimi nga UEFA i Feronikelit dhe Prishtinës dhe Përfaqësuesja e Kosovës ishin tema e mbrëmshme në emisionin Arena në Tribuna Channel.

Të ftuar ishin kryetari i Feronikelit, Ekrem Elshani, trajneri dhe ish-futbollisti i mirënjohur, Faruk Statovci, dhe gazetari i mirënjohur, Baki Berisha.

Elshani tregoi detaje se çfarë iu kishte thënë UEFA nëse ata do të takoheshin me Manchester Unitedin ose Real Madridin, dhe se si ia nisën të festojnë pranimin, një ditë para lajmit të hidhur për mospranim.