City është duke e demoluar Chelsean

Manchester City është duke e deklasuar Chelsean në përballjen e javës së 26-të në kuadër të Premier Ligës.

Është duke u zhvilluar vetëm minuta e 30-të e ndeshjes dhe djemtë e Guardiolës kanë arritur të shnojnë plotë 4 herë.

Dy gola i ka shënuar Aguero dhe nga një Sterling dhe Gundogan./GazetaOlle/