Çiljeta e ‘nguc’ Albanin në ‘Facebook’, ai ia kthen kështu

‘Gardiani’ i Kombëtares shqiptare dhe i Partizanit, Alban Hoxha, është në lidhje me këngëtaren shqiptare Çiljeta Xhilaga.

Ataa e provokojnë shpesh njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Pak ditë më parë ka pasur sërish ngacmime mes tyre në “Instagram”. “Bubuu arushi ime”, shkruan Çiljeta, ndërsa Albani i përgjigjet me ikona puthjeje.