Çiljeta dhe Albani, të dashuruar në heshtje…

Tashmë lidhja e tyre është pranuar nga të dy edhe publikisht, pro ata nuk kanë bërë publike një foto ku të shfaqen së bashku pasi janë në një mardhenie.

Ajo që bie shpesh në sy është se Çiljeta komenton vazhdimisht në me figura të dashura në profilin e Albanit.

Siç shihet edhe nga foto, ajo ka komentuar disa Emoji me zemër në një ndër fotot e vjetra të portierit dhe kapitenit të Partizanit. Kështu i famshem çifti simpatik ka preferuar ta mbajë dashurinë në heshtje dhe me ndonjë koment të shkurtër, por shumë domethënës./opinion.al

Image