Cili futbollist e ka motrën më të bukur?

Shumë portale braziliane ngrejnë pyetjen: Cili futbollist ka motrën më të bukur? Dhe në finale nxjerrin tre emra, ku mes të cilave spikat Rafaela, motra e yllit të Brazilit dhe Barcelonës Neymar, transmeton ‘Albeu’.

Ajo ka në Instagram më shumë se 1 milion ndjekës, shifër që nuk e kanë as futbollistë të njohur.

Kandidatet e tjera janë Clarisa Abreu, motra e futbollistit uruguajan Loco Abreu dhe Gabrieli Emboada, motra e Oscar.

Mos e humbisni foto-galerinë e mësipërme.