Cili ekip kalon në gjysmëfinale të Kupës pa lojë? Ja kur hidhet shorti

Prishtina, Gjilani, Llapi, Vëllaznimi, Drenica, Vushtrria dhe Drita e prenë sot biletën për çerekfinale.

Këto skuadra do t’i njohin emrat e kundërshtarëve të premten.

Prej orës 14:00 do të hidhet shorti i çerekfinales.

Njëra nga këto ekipe do të kalojë direkt në gjysmëfinale.

Kjo pasi që i kemi vetëm 7 ekipe. /Gazeta Olle/