Chelsea zyrtarizon Luizin

Skuadra e Chelseat nuk ka të ndalur. Pasi arriti të transferoj Alonso, nga Fiorentina, drejtuesit e klubit nuk kanë vonuar shumë dhe kanë zyrtarizuar edhe mbrojtësin brazilian David Luiz.

Ky i fundit është transferuar nga Paris Saint-Germain