Çfarë kanë bërë shënuesi Celina dhe asistuesi Bunjaku pasi që shokuan PSV-në? (FOTO)

Bersant Celina ishte në formë të jashtëzakonshme në ndeshje me PSV-në duke shënuar dhe asistuar një herë.

Edhe Enis Bunjaku luajti në këtë ndeshje ku asistoi te goli i shënuar i Celinës, duke bërë një paraqitje mjaftë pozitive.

Të dy lojtarët shqiptarë janë parë pas ndeshjes së bashkuar dhe të  lumtur për paraqitjen.

Me ta është edhe babai i Bunjakut. /olle/

celina 112 celina 123