Çfarë drame në Superkupën e Evropës, dy gola në shtesën e parë

Superkupa e Evropës mes Liverpoolit dhe Chelseat ka sjellur edhe dy gola në shtesën e parë.

Fillimisht Mane realizoi për epërsinë e Liverpoolit 2:1.

Mirëpo, rezultati u barazua nga Jorginho.

Abraham nxori penallti dhe italiani shënoi për 2:2.

Më poshtë dy golat e realizuar. /Gazeta Olle/