Cech po largohet, por ku po shkon?

Portieri çek i Chelseas, Petr Cech, e ka pothuajse të sigurt largimin nga skuadra e tij,

Arsenali dhe PSG janë duke u ndeshur për të nënshkruar me të.

Petr Cech është i vendosur të largohet nga Chelsea këtë verë pas humbjes së venit të tij nga Thibaut Courtois, transmeton Gazetaolle.com.

Cech është një nga portirët më të mirë në botë në vitet e fundit, ndërsa ka fituar gjithçka