Carrasco festoj me të dashurën

Lojtari i Ateltico Madridit, Yannick Carrasco shënoi gol në minutën e 80-të, duke barazuar rezultatin në finalen e madhe.

Ajo çka e karakterizoi këtë gol është festa e tij e ëmbël, pasi në tribuna ishte e dashura e tij, Noemie Happart ku pas golit, belgu shkon dhe feston me gruan e tij duke e puthur.

Ish Miss Belgjika është një frymëzim për talentin e Atleticos, e cila e mbështet në çdo ndeshje.

sd