Caktohet orari i ‘El Clasicos’ së parë

Pas shumë polemikave të cilat ndodhen se kur do të takohetn Real Madridi dhe Barcelona është zbuluar data dhe ora e kësaj ndeshje.

El Classico do të luhet me 21 nëntor nga ora 20:30, ka njoftuar Federata e Futbollit të Spanjës.