Caktohet data dhe ora e ndeshjeve të barazhit për Superligë

Janë caktuar datat dhe ora r ndeshjeve të barazhit për Superligë.

Më 30 maj dhe 1 qershor në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ do të luhen këto dy sfida me peshë jashtëzakonisht të madhe, shkruan Gazetasheshi.com.

Dueli Gjilani – Besa do të zhvillohet të enjten më 30 maj, kurse pas dy ditësh do të luajnë Trepça ’89 – Vëllaznimi.

Të dy takimet fillojnë prej orës 16:00