Caktohen gjyqtarët e javës 5, Fatmir Tahiri në derbin Llapi – Flamurtari (FOTO)

Janë caktuar zyrtarët e ndeshjeve të javës së pestë të IPKO Superligës.

Derbi ndërmjet Llapit dhe Flamurtarit të Prishtinës i është besuar gjyqtarit nga Mitrovica, Fatmir Tahiti.

Besfort Kosumi do të jetë në takimin tjetër interesant, Feronikeli – Drita, shkruan Gazeta Olle.

Genc Nuza do të udhëtojë në Mitrovicë për sfidën e fqinjëve, Trepça

89 – Drenica. Ilir Mehmeti është në takimin, Gjilani – Ballkani.

Më poshtë gjeni orarin dhe gjyqtarët për Superligë dhe Ligën e Parë.

referat

ligaepare