Cagliari kalon përsëri në avantazh ndaj Interit (VIDEO)

Cagliari ka kaluar sërish në avantazh ndaj Interit në stadiumin “Sardegna Arena”. 

Këtë herë është sulmuesi 30-vjeçar Leandro Pavoletti në minutën e 43′, përcjell GazetaOlle..

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas disa minutash starton e dyta. /GazetaOlle/