Bylbyl Sokoli me drejtuesit e Prishtinës (FOTO)

Prishtina mezi ka mposhtur sot Rahovecin, në kuadër të rrethit të parë të DigitAlb Kupës së Kosovës. Madje, kualifikimi erdhi vetëm pas penalltive.

Në stadiumin e Rahovecit, i pranishëm ishte edhe ish-trajneri i Prishtinës, Bylbyl Sokoli, që vjen pikërisht nga Rahoveci.

Për koinçidencë, ai takimin e shikoi bashkë me nënkryetarin e Prishtinës, Afrim Muçiqi.

GazetaOlle.com ka siguruar një foto të Sokolit dhe Muçiqit. /Olle/

billi