Bylbyl Sokoli drejt këtij klubi, ja çfarë po ndodh tani

Bylbyl Sokoli është aktualisht në takim me krerët e klubit të Vëllaznimit.

Trajneri i njohur që këtë vit drejtori Vllazninë, pritet të kalojë në klubin tjetër të Superligës Vëllaznimi.

Sokoli është lidhur me klubin gjakovarë tash e disa ditë dhe marrëveshje mund t mbyllet në këto ditë, mëson GazetaOlle.com.

bylbyl sokoli

Trajneri i njohur do të luftojë që ta mbajë në Superligë klubin që ka pasur disa largime të rëndësishme.

Sokoli do të provojë të bëjë më shumë në Kupë, pasi Vëllaznimi është në garë. /Gazeta Olle/

sokoli