Burim Sadiku e Ismet Caka arrijnë marrëveshje me këtë klub

Edhe pse mbetën pa kryesi të klubit, Drenica vjen me lajmin tjetër. Ata sapo kanë arritur marrëveshje me dy lojtarët, që edhe më parë kanë bartur fanellën kuqezi nga Skënderaj.

Janë kjo dyshja nga Vushtrria, portieri Burim Sadiku dhe mbrojtësi Ismet Caka.

Të dy lojtarët kanë arritur marrëveshje një-vjeçare, shkruan ‘GazetaOlle.com”. /Olle