Bunjaku e Sahiti në Paris me trajnerët e mëdhenj (FOTO)

Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaku dhe trajneri Muharrem Sahiti po marrin pjesë në seminarin e UEFA-s për trajnerët e Kombëtareve, shkruan Gazeta Olle.

Seminari po mbahet në Paris, ku bashkë me trajnerët kosovarë janë edhe Joachim Low, Didier Deschamps, dhe shumë të tjerë.

Natyrisht nuk mungon as Gianni De Biasi.

image-0-02-01-4b8199cf604ca5493dad7086754b8835f6f9a858548749bb19c8385ae1ad23a4-V

 

image-0-02-01-26c664a9bcba8263c1fe2c484b3afd5ef766243560d21ca925ee2616b0d91e81-V