Bukuroshja braziliane në krahët e futbollistit kosovar (FOTO)

Mesfushori kosovar Liridon Krasniqi, që nga Malejzia,  Kedah, si duket e ka rrëmbyer zemrën e bukuroshes braziliane, Bruna Lima.

loqk

Krasniqi, i cili ka luajtur disa ndeshje me përfaqësuesen e Kosovës, ka pasur pushime të pa harruara me bukuroshen braziliane, Bruna Lima, në Singapor.

brazil

Lima, e cila është 20-vjeçarja, ka një milionë ndjekës në Instagram dhe është tejet e popullarizuar në Brazil.

liridoni

Krasniqi aktualisht është pjesë e skuadrës nga Malejzia, Kedah. Ai më herët ka luajtur edhe te këto skuadra: Nurnberg, Slavia Praga, Mladá Boleslav, Ankaraspor dhe Fethiyespor.