Bukuroshet VIP shqiptare, vishen Kuqezi për Kombëtaren (FOTO)

Këngëtaret, artistet dhe aktoret shqiptare, janë veshur kuqezi, për ndeshjen e sontme të Kombëtares shqiptare ndaj Serbisë, shkruan Zëri.

Elvana Gjata, Fjolla Morina, Bleona Qereti etj, janë vetëm disa nga VIP-të që kanë postuar në rrjete sociale fotografi, ku shihen me veshje kuq e zi.

1 2 34  5 67 9 10