Bora Zemani ndahet nga burri, s’do të besoni me kë ishte e martuar moderatorja seksi

Pak kohë më parë në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur Bora Zemani dhe Dj. Vin Veli i kishin dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Por, çifti i hodhi poshtë këto aludime.

Mirëpo “Who” ka konfirmuar ndarjen e tyre duke thënë se burime të afërta të çiftit i kishin pohuar se tashmë dyshja simpatike është divorcuar.

Bora dhe Vini kishin disa vite martesë.

Ata e kanë edhe një djalë të vogël.

4840d1184e7ca820d78b86a772edc305

screenshot-www.instagram.com-2017-09-09-11-28-38screenshot-www.instagram.com-2017-09-09-11-28-02

Image result for bora zemani

Image result for bora zemaniImage result for bora zemani
Image result for bora zemani
Image result for bora zemani
Image result for bora zemani
Image result for bora zemani