‘Bomba’ e këtij futbollisti i zbulon asetet në Dubai (FOTO)

Modelja Annkathrin Broemmel dhe futbollisti i Borussia Dortmundit, Mario Gotze, vazhdojnë pushimet e tyre në Dubai, përcjellë Gazetaolle.com nga mediat gjermane.

Modelja e njohur vazhdon të jetë në fokusin e mediave për shkak të fotografive seksi dhe provokative që po zbulon në këto pushime. /Gazetaolle.com

Foto 3

Foto 2 Foto 4 Foto 5 Foto 6 Foto 7 Foto 8 Foto 10 Foto 12