Blini fanellën origjinale të Kosovës direkt nga ‘Fourteen’, me 25 % zbritje!

Një tjetër ofertë ekskluzive nga ‘Fourteen’ dhe Gazeta Olle për të gjithë tifozët e Kombëtares të Kosovës.

Para sfidës që do të luhet në mars kundër Maqedonisë së Veriut, ju e keni mundësinë ta blini fanellën tuaj të ëndrrave direkt nga prodhuesi ‘Fourteen’ me një ofertë promocionale.

Përmes Gazeta Olle, ju mund ta blini fanellën ‘verdhekaltër’ unike me zbritje 25%, duke e porositur në Zvicër përmes faqes 14Fourteen.it, përmes kuponit të zbritjes GAZETAOLLE_KOSOVO_25.

Përveç çmimit fenomenal, ju fitoni edhe transportin falas për fanellën tuaj.

Porosite atë përmes këtij LINKU dhe bëhu gati për festën e marsit! /Gazeta Olle/

Kosova Classic – Kosovo vs England