Bledar Hajdini jep lajmin e madh nga Finlanda

Bledar Hajdini ka dhënë një lajm të madh nga Finlanda.

Ish-portieri i Kombëtares së Kosovës, është rikthyer në fushën e gjelbër pas pesë muajsh.

Shkaku i lëndimit ai kishte mbetur jashtë ruajtjes së portës, shkruan Gazeta Olle.

Hajdini, që në Kosovë ka ruajtur portën e Hysit, Trepçës ’89 dhe skuadrave tjera, prej muajsh ndodhet në Finlandë.

Në këtë vend ai i është bashkuar bashkëshortes.

After 5 months 🙅‍♂️ #stebbystep #nevergiveup

Gepostet von Bledar Hajdini am Dienstag, 24. März 2020