Besart Berisha: “Nuk po më pritet të të shoh legjendë”

Besart Berisha vjen me postimin më të ri në ‘Instagram’. Ylli kosovar që po bënë karrierë në Melbourne Victory të Australisë, ka postuar një foto me mikun, njëherit baxhanakun e tij, Enis Fetahu.

“Nuk po më pritet të të shoh legjendë”, ka shkruar ndër të tjera Besarti.

Ai pritet që muajin e ardhshëm të vijë në Kosovë dhe natyrisht, kohën më të madhe e kalon edhe me ish-futbollistin e mirënjohur, Enis Fetahu.

besart berisha