Besar Halimit nuk i mjafton një super-gol, e shënon edhe të dytin për fitoren e Brondbyt

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Besar Halimi, ka shënuar dy super-gola për skuadrën e Brondbyt kundër Randersit në Danimarkë, transmeton GazetaOlle.com.

Ai ia siguroi fitoren ekipit të tij me shifrat 3:1

Futbollisti i talentuar kosovar shënoi nga goditja e lirë.

halimi

Ai realizoi në minutën e 59-të për shifrat 2:1 dhe për 3:1 në minutën e 93-të.

Halimi në këtë edicion po tregon formë të jashtëzakonshme te Brondby. /Gazeta Olle/

VIDEO 1

VIDEO 2

besarhalimii