Bernard Berisha zbulon ofertën nga Gjermania! (VIDEO)

Njeriu që po çmend me Skënderbeun e Korçës, Bernard Berisha, mund të kalojë shumë shpejt në Gjermani.

Ai në një intervistë për emisionin Arena në Tribuna Channel zbulon ofertën nga klubi gjerman, derisa flet edhe për gjasat e Skënderbeut për të kaluar në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Berisha flet për mosftesën e marrë deri tash nga Kosova dhe Shqipëria.