Bernard Berisha shënon golin më qesharak në karrierë

Miqësorja mes Ludogorets dhe Akhmat Grozny ka prodhuar plot shtatë gola. Për skuadrën ruse, tre golat janë shënuar nga dy shqiptarë.

Një gol e ka shënuar Bekim Balaj, ndërsa dy të tjerë kosovari, Bernard Berisha. Futbollisti pejan me siguri që ka shënuar golin më qesharak të karrierës.

Këtë gol mund ta shikoni tek minuta 01:44 në fund të videos së mëposhtme.