Berisha dhe e dashura me veshje shumë të veçantë

Portieri kosovar i Kombëtares së Shqipërisë dhe Atalantas, Etrit Berisha, po e shfrytëzon javën e pushimet për të qëndruar në Lindjen e Mesme, përcjellë GazetaOlle.com.

Ai ka postuar në rrjetin social Facebook një fotografi me të dashurën e tij teksa të dy janë veshur me veshje tradicionale arabe.

Kujtojmë se Berisha ka shkëlqyer në stinorin vjeshtor me Atalantan dhe këto pushime mund të konsiderohen plotësisht të merituara. /Gazeta Olle/

received_10156281784073641