Bëri seks me tre futbollistë, ja si e pësoi dentistja bionde

Duhet të fotografonte skuadrën e futbollit teksa luante në fushë, por shkoj më shumë se roli i saj. Një asistente dentiste 42-vjeçare amerikane nga California, bëri seks me tre të mitur të skuadrës së shkollës, të cilëve u kishte bërë fotografitë e fundvitit.

Mary Fletcher, përfundoi në pranga të martën e kaluar, pas një hetimi të gjatë ndaj saj, i nisur në muajin shtator.

Ajo u denoncua nga vetë shkolla, pasi mësoi për çfarë kishte ndodhur. Gruaja joshi tre të rinjtë me moshë 14- vjeçare, duke bërë më pas seks me ta.

Fletcher, siç raportojnë mediat lokale, tashmë do të përballet me procesin gjyqësor në ngarkim të saj për abuzim seksual me të miturit si dhe tentativë për të penguar hetimet

3DE1128100000578-4275326-image-a-27_14884664334301488557767

auto_Lorena_Stroka1488558045