Bekim Isufi e merr drejtimin e ekipit të Superligës

Bekim Isufi pritet që shumë shpejtë të marrë drejtimin e skuadrës së Vllaznisë.

Tekniku gjilanas tashmë ka gjetur gjuhë të përbashkët me drejtuesit e klubit nga Pozherani që të marrë frenat e skuadrës në duar.

Siç mëson Gazetasheshi.com Isufi ishte prezantë për ta parë nga afër ndeshjen ndërmjet Dritës dhe Vllaznisë së Pozheranit, e cila u zhvillua në Gjilan dhe në orët në vazhdim pritet të zyrtarizohet si trajner i ri i Vllaznisë.

Image result for bekim isufiKështu Isufi do ta zëvendësojë Sallah Sherifin e dorëhequr këtë javë.

Isufi më parë ka drejtuar Dritën dhe Hajvalinë, derisa një kohë ishte edhe drejtor sportiv i Feronikelit.

isufi-nikli-e-meriton-titullin_hd