Behar Maliqi shënon golin e jetës, martohet me Artën

Edhe futbollisti i njohur i futbollit vendor, Behar Maliqi, i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është martuar sonte me dashurinë e jetës, Artën, përcjellë Gazeta Olle.

Çifti ka organizuar edhe një dasmë, e cila po mbahet në këto momente.

E miqtë e Maliqit kanë filluar t’ia urojnë martesën përmes postimeve në rrjetet sociale.

Ndryshe, ish-i i Prishtinës dhe Feronikelit tani është pjesë e Llapit.

Redaksia iu uron më të mirat çiftit Maliqi. /Gazeta Olle/