Begolli i dha fund beqarisë, klubi i Llapit ka diçka speciale

Futbollisti i Llapit, Gentrit Begolli, i ka dhënë fund beqarisë, raporton GazetaOlle.com.

Begolli është martuar me Vjosa Husajn në një vend shumë të veçantë.

‘Genit’ i ka thënë po Vjosa në brigjet e Ishujve Maldive.

Klubi i Llapit ia ka uruar martesën futbollistit kosovar.
“Sot lojtari kampion i KF Llapi, Gentrit Begolli i ka dhënë fund beqarisë andaj duke filluar nga kryetari i klubit Nexhat Dumnica, trajneri Tahir Batatina, stafi organizativ, bashklojtarët dhe tifozët Legjendat i urojmë Gentritit martesën jetë të gjatë e të lumtur bashkëshortore!”, shkruhet në faqen e Llapit në Facebook. /Gazeta Olle/

geni6

geni5

geni4geni3geni2geni