Begolli dhe Hashani parashikojnë rezultatin e finales Prishtina-Drita

Në emisionin “Arena” në Tribuna Channel, Gentrit Begolli i Prishtinës dhe Erdin Hashani i Dritës, e kanë parashikuar rezultatin e finales së Digitalb Kupës mes këtyre dy skuadrave.

Ata po ashtu patën edhe një debat simpatik për Plisat dhe Intelektualët.