Befasi në formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea

Ndeshja e mbetur ndërmjet Liverpool dhe Chelseat do të zhvillohet sot.

Këto janë formacionet e publikuar nga trajnerë e të dyja ekipeve

Liverpool: Mignolet, Clyne, Toure, Lovren, Moreno, Can, Milner, Lallana, Coutinho, Firmino, Sturridge.

Chelsea: Asmir Begović; Cesar Azpilicueta; Mikel, Gary Cahill (c), Baba Abdul-Rahman; Cesc Fàbregas, Matic; Pedro, Willian, Eden Hazard; Traore.