Befasi në formacionet: Sunderland – Man Utd

Sunderland dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Stadium of Light, në kuadër të Premierligës. Adnan Januzaj nuk është as në bankën e rezervistëve të “Red Devils”.

Sunderland: Mannone, Yedlin, O’Shea, Kone, van Aanholt, Kirchhoff, Cattermole, M’Vila, Khazri, N’Doye, Defoe.

Man Utd: De Gea, Darmian, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson, Schneiderlin, Carrick, Lingard, Mata, Martial, Rooney.